Vitlio darželio gimtadienis - Lietuvos miškas | Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška ugdymo erdvė Vilniuje, kur vaikai pasaulį pažįsta per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

Vitlio darželio gimtadienis – Lietuvos miškas

2022 Kovo 14d.

Vitlio darželio gimtadienis – Lietuvos miškas

Šią savaitę vaikai Vitlio darželyje kalba apie Lietuvos gamtą, todėl darželio gimtadienio renginiui pasirinkome temą „Lietuvos miškas“. Norėdamos sudominti vaikus, Vitlio darželio mokytojos virto įvairiais miško ir pievų gyvūnais, o vaikai kūrė darbelius ir įgavo naujų žinių apie miškuose ir pievose gyvenančius gyvūnus.

 

Miškas –  žinduolių, plėšrūnų, vabalų namai. Nuo mažens vaikai skatinami mylėti ir tausoti nykstančią gamtą, suprasti gamtos reikšmę žmogui. Mažieji dalyvavo edukacijoje apie drugelius, kur sužinojo, kaip keičiasi trumpas drugelio gyvenimo ciklas, stebėjosi drugelių spalvų gama.

 

Stebėdami įvairius gamtos gyvius, mėgino suskaičiuoti šimtakojo kojas, savo rankose laikė gyvalazdę. Pasitelkę įvairias medžiagas iš gamtos, gamino dovanas darželio gimtadienio proga. Vitlio darželiui Jeruzalėje kovo 9 dieną suėjo 11 metų.

Į pasaulį per žaidimą. TAPK VITLIU!

 

 

Naujienos

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.