Privatūs darželiai Fabijoniškėse, Jeruzalėje, Antakalnyje | Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

if ($current_page_id == 812) { // Output custom CSS to hide containers ?> }

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška vieta augti ir tobulėti mažiesiems svajotojams nuo 1,5 iki 6 metų. Privatūs darželiai yra įsikūrę Vilniuje, gamtos apsuptuose Jeruzalės, Fabijoniškių ir Antakalnio rajonuose. Čia su kiekviena diena ūgteli vaiko individualumas ir kūrybiškumas, nes pasaulį pažinti kviečiame per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

Kas yra Vitlis? Vieniems jis panašus į nykštuką, kitiems į kamuolį su keista šukuosena, tretiems – į spurdantį mažą aitvarą. Vitlis nuolat keičia savo pavidalus ir gali būti tuo, ko tą akimirką trokšta pats vaikas. Tai – smalsumo kibirkštys, įsižiebiančios mažųjų širdyse, kai jie žaidžia, mokosi ir ima suprasti, koks spalvingas ir įdomus yra pasaulis.

Paaugusius vaikus kviečiame tęsti pažinimo kelionę Vitlio licėjuje, kur toliau ugdome smalsumą, leidžiame skleistis kūrybiškumui ir skatiname drąsą eksperimentuoti. Vitlio licėjus – tai naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Daugiau apie Vitlio licėjų sužinosite čia.

Pedagogai

Vitlio darželio mokytojai – ypatingą dėmesį kiekvieno vaiko individualiems gebėjimams ir poreikiams skiriantys ikimokyklinio ugdymo specialistai. Kompetentingi, kantrūs ir mylintys mokytojai žino, kaip sudominti skirtingo amžiaus darželinukus, lavinti jų vaizduotę ir ugdyti socialinius įgūdžius. Jie atsakingai žiūri į savo veiklą – atidžiai fiksuoja rezultatus ir jais reguliariai dalinasi su tėveliais, aktyviais darželio gyvenimo bendrakūrėjais.

Įvertinimai

Vaikų ir tėvelių šypsenos – didžiausias mūsų įvertinimas. Jos įkvepia kasdien domėtis šiuolaikinėmis ugdymo tendencijomis, semtis gerosios praktikos pavyzdžių iš užsienio ir žingsnis po žingsnio pritaikyti juos darželyje. Jaučiame didelį džiaugsmą ir atsakomybę augindami ateities kartą – atviras, draugiškas ir kūrybiškas asmenybes.

Atsiliepimai

Manau, kad mūsų dukra iš Vitlio darželio išsineš tik geriausius vaikystės prisiminimus: pirma meilė, pirmos savarankiškumo pamokos, pirmos išdaigos su draugais.

Vaidas

Jaučiu, jog atiduodu vaiką į saugias rankas. Vitlio darželyje dirba nuostabios pedagogės, kuriomis galiu pasitikėti visapusiškai.

Alina

Mūsų mažylė čia jaučiasi kaip namie. Čia taip jauku ir gera…

Lina
2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.