Vaikų ugdymas, ikimokyklinis ugdymas Vilniuje | Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

Darbo filosofija

Kiekvienas mažylis yra unikalus. Bet kaip unikalumą atskleisti? Mūsų atsakymas – mąstyti kaip vaikai. Šis būdas mums leidžia geriau suprasti mažylių poreikius ir gebėjimus, pažinti kiekvieno charakterį, o tada rasti geriausias priemones asmeniniams talentams puoselėti. Mes tvirtai tikime – visi vaikai gali ir nori mokytis. Kiekvieną dieną tai matome savo akimis.

Vitlio darželyje įgyvendiname STEAM ugdymo kryptį ir dirbame pagal unikalią šios ugdymo krypties programą „Aš galiu būti išradėju!“. Mes kviečiame vaikus drąsiai eksperimentuoti ir semtis žinių bei patirčių per praktinius užsiėmimus. Kartu darželyje žengiame ir pirmuosius žingsnius užsienio kalbų link.

Vitlio darželio mokytojai – ypatingą dėmesį kiekvieno vaiko individualiems gebėjimams ir poreikiams skiriantys ikimokyklinio ugdymo specialistai.

Ugdymo principai

Eksperimentuojame
Žaidžiame
Kembridžo programa
Eksperimentuojame

Pasaulio pažinimas neįmanomas be eksperimentų. Robotukų konstravimas, galvosūkiai planšetėje, saviraišką ir meninius gebėjimus pabudinantis piešimas ant šviesos stalo, detalių dėliojimas, rūšiavimas, karpymas – tik dalis kūrybiškų priemonių, kurios lavina mažųjų smulkiąją motoriką, judesius ir pojūčius. O kur dar džiaugsmas, kuris aplanko sukonstravus, nupiešus, nulipdžius!

Žaidžiame

Tiesa paprasta – mokytis visada įdomiau žaidžiant. Tiek erdviame žaidimų kambaryje, tiek šėliojant kieme, netoli pievų ir miškelio. Bet kokiu oru. Žaidybiškos pramogos vaikams padeda informaciją geriau įsisavinti, lengviau suprasti sudėtingus dalykus bei, svarbiausia, kuria bendrystės jausmą, duoda pradžią draugystėms.

Kembridžo programa

Vitlio darželis yra akredituota pasaulyje pirmaujančios ir apie 10 000 mokyklų vienijančios tarptautinės Kembridžo ugdymo programos erdvė. Ką tai reiškia? Programa suteikia galimybę vaikams nuo 5 metų mokytis pagal aiškiai sudėliotą sėkmės kelią – nuo darželio iki mokyklėlės. Šiame kelyje mūsų mokytojai atsižvelgia į kiekvieno vaiko unikalumą ir poreikius, galias ir galimybes. Jie puoselėja aistrą mokymuisi ir pamažu ruošia „vitlius“ kitiems žinių etapams, kuriuos galima tęsti privačiame Vitlio licėjuje.

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.