Naujienos

VASARA DAŽELYJE – ŠĖLIONIŲ METAS

2020 Birželio 11d.

Daželio vasara prasidėjo linksmybių ir šėlsmo dienomis! Smagi nuotaika ir juokas – nuolat skamba ir šia nuotaika užsikrečia net pro šalį einantys žmonės. O kaip kitaip galima pasitikti vasarą!

Smagių temų turėjome visą šūsnį: spalvotoji diena, išvirkščių drabužių diena, 100 daiktų diena ir t.t. O šimtui daiktų prisipūtėme debesį balionių. Ar tikrai jų ten 100? Pamėginkite suskaičiuoti patys. Vaikai net skaičių pametė beskaičiuodami, tačiau džiugių emocijų begalė. Šitaip pradėjus vasarą net audringos liūtys už lango nebaisios.

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA