Vaiko diena darželyje - kaip ji atrodo? | Vitlio darželis Vilniuje

Į pasaulį per žaidimą

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška ugdymo erdvė Vilniuje, kur vaikai pasaulį pažįsta per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

Vaiko diena darželyje: žaidimai, ugdymas ir draugystė

2024 Gegužės 16d.

Kiekvieno vaiko diena darželyje – pilna nuotykių, įdomių veiklų, patyrimų ir draugystės. Privačiame darželyje kasdien vaikų laukia susitikimas su mokytojais, draugais, dalyvavimas kūrybiniuose užsiėmimuose. O kaip atrodo vaiko diena Vitlio darželyje?

 

Ryto pradžia ir draugystė

Kiekvieną rytą Vitlio darželyje mažuosius pasitinka mokytojos, kur klasėje prasideda kasdienis susitikimas su draugais, smagūs žaidimai ir STEAM veiklos. Aptarę praeitos dienos įspūdžius, visi kartu keliauja valgyti skanių pusryčių.

 

Ugdymas ir veiklos darželyje

Vitliukai dieną pradeda išradėjų susitikimu. Vaikai dalijasi, kaip prasidėjo jų diena, kokias emocijas šiuo metu jaučia. Bando atpažinti – o kaip jaučiasi mano draugas? Kartu su mokytoja vaikai aptaria dienos veiklas, žaidimus ir kūrybines dirbtuves. Kiekvieną savaitės dieną mažųjų laukia vis nauja STEAM veikla, kur vaikai drąsiai eksperimentuoja, smalsiai tyrinėja ir atlieka kūrybines užduotis. Mažieji mokosi savarankiškumo: užsisegti sagutes, užsirišti raištelius, apsiauti batukus. Taip pat nepamiršti pabaigti užduotėlę iki galo, susitvarkyti žaisliukus ir savo darbo vietą. Užbaigę ugdymo veiklas, vaikai keliauja į lauką. Ten sportuoja, žaidžia lauko žaidimus ir tyrinėja smėlio laboratorijoje. Vyresnieji keliauja pasivaikščioti į parką – šalia darželio esantį pušyną. Išsidūkę ir prisižaidę skuba valgyti pietų.

 

Po saldaus miegelio laukiame tėvelių 

Po pietų, STEAM veiklų ir žaidimų lauke – laikas poilsiui ir atsipalaidavimui. Mažiausieji ruošiasi miegui, vyresnieji, kuriems miegelis jau nėra būtinas, klausosi ramios muzikos, skaito knygeles, piešia ir žaidžia įvairius žaidimus.

Gerai pailsėjus Vitliukai aptaria veiklas, kurias atliko dieną, kuria istorijas bei skaito pasakas, žaidžia vaidybinius žaidimus. Svarbu paminėti, kad dienos pabaigoje vaikai pildo savo refleksijos lapą, kuriame žymi  emociją ir nupiešia tai, ką šiandien sužinojo ir išmoko.  Vakare mažieji laukia tėvelių, su kuriais dalinasi, kaip praėjo jų diena, kokių naujų dalykų išmoko ir kokias veiklas atliko! Privatus darželis suteikia daug įspūdžių. Vitlio darželyje vaiko diena – pilna žaidimų, mokymosi, nuotykių ir draugystės, o darželio mokytojai su meile ir rūpesčiu padeda vaikams ugdyti kūrybiškumą.

 

Pamatykite čia, kaip atrodo vaiko diena Vitlio darželyje.

 

Į pasaulį per žaidimą. TAPK VITLIU!

Naujienos

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.