Naujienos

TARPTAUTINĖ VAIKIŠKOS KNYGOS DIENA

2021 Balandžio 02d.

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės. Mūsų bei tėvelių tikslas sudominti vaikus rašytu žodžiu, skatinti domėtis, įkvėpti ir nenustoti stebinti.

Vaiko intelektą svarbu ugdyti nuo mažens, todėl jau nuo kūdikystės tarp jo žaislų vietos turėtų atsirasti ir knygoms. Artimieji taip pat turėtų skirti laiko pasakų sekimui, tai  net gali tapti gražia šeimos tradicija. Svarbu suprasti, jog skaitydai vaikams,  jūs padedate ateityje jiems pasiekti aukštesnių akademinių rezultatų. Daugelis tyrimų jau įrodė ankstyvo skaitymo naudą. Tai ne tik padeda sukurti stipresnį ryšį tarp vaiko ir tėvų, bet ir lavinti komunikacijos, loginio mąstymo bei koncentracijos ir disciplinos įgūdžius.

Taigi šiandien puiki diena apsilankyti knygyne ar bibliotekoje ir vakare paskaityti dar neatrastą knygą.

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA