SOLIDARUMO BĖGIMAS

2020 Rugpjūčio 11d.

„Mano darželio“ mažyliai dalyvavo Solidarumo bėgime ir taip išreiškė paramą tiems vaikučiams, kuriems labai reikia mūsų pagalbos.

Sakome AČIŪ tarptautinei organizacijai „Gelbėkit vaikus“, kuri šiuo gražiu projektu skatina solidarumą, plečia pasaulėžiūrą ir ugdo toleranciją kitų vaikų atžvilgiu. Ši iniciatyva suteikia galimybę iš naujo pažvelgti į vaiko teises ir prisidėti prie kilnaus tikslo padedant kitiems.

Solidarumo bėgimas yra organizacijos „Gelbėkit vaikus“ rengiamas projektas, kurio metu, subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinamas solidarumas tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių.

Vienas už visus ir visi už vieną!