Naujienos

ŠACHMATAI VAIKAMS

2020 Gegužės 11d.

Šachmatai – vienas iš seniausių ir įdomiausių  intelektualiųjų žaidimų, kuriuos sugalvojo žmogaus protas. Jau antrus metus „Mano darželio“ vaikai mėgaujasi šiuo užsiėmimu. Kiekvieną savaitę susitinkame su treneriu ir mankštiname smegenis, rengiame turnyrus bei sparčiai tobulėjame.

Ekspertai jau seniai įvertino šio netradicinio ugdymo būdo intelektinę bei socialinę naudą bei poveikį asmenybės vystymuisi. Pasaulyje atlikta nemažai išsamių tyrimų, jų rezultatai akivaizdžiai įrodo, jog šachmatai lavina vaikų atmintį, intuiciją, reakciją, gebėjimą susikaupti. Šis žaidimas ugdo valią, vaizduotę, kūrybingumą, loginį ir erdvinį mąstymą, bendravimo ir organizacinius įgūdžius. Šachmatai moko atsakomybės, skiepija pagarbą varžovui. Visa tai padeda formuoti įvairiapusę originalaus mąstymo, aukštos vidinės kultūros asmenybę.

Šachmatai vaikams ne tik edukacinė priemonė, bet ir pramoga. Būtent žaisdami, vaikai geba geriau įsisavinti informaciją bei atskleisti savo vidinį potencialą. Džiaugiamės galėdamo pasinaudoti kitų šalių gerąja patirtimi ir ugdyti žingeidžią ateities kartą.

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA