RUDENIŠKOS STEAM PAMOKĖLĖS

2021 Sausio 09d.

Nors už lango ruduo ir kartais norisi namie šiltai susisukti į šiltą ir minkštą pledą, rankoj laikant garuojančios arbatos puodelį, tačiau mūsų mažieji mokinukai darželyje su nekantrumu laukia vis naujų STEAM patyrimų ir išbandymų rudens tema. Šiuo metų laikų pakitęs gamtos vaizdas nuteikia itin kūrybiškai. Mažieji tyrinėtojai stebi vis labiau savo rūbą nusimetančius medžius, o rūbo likučius beriančius ant drėgnos žemės. Įvairiaspalviais lapais nuklota žemė suteikia namus mažiesiems miškų gyvnūnėliams, tokiems kaip ežiukai. O po lietaus atsiradusios balos ne tik traukia jose pasitaškyti, bet ir skatina smalsučių klausimus – „Tai iš kur gi jos atsirado?“
Įvairiapusišku kūrybiškumu pasižyminčios STEAM pamokėlės vaikams neleidžia nuobodžiauti!