Naujienos

RUDENIŠKOS STEAM PAMOKĖLĖS

2021 Sausio 09d.

Nors už lango ruduo ir kartais norisi namie šiltai susisukti į šiltą ir minkštą pledą, rankoj laikant garuojančios arbatos puodelį, tačiau mūsų mažieji mokinukai darželyje su nekantrumu laukia vis naujų STEAM patyrimų ir išbandymų rudens tema. Šiuo metų laikų pakitęs gamtos vaizdas nuteikia itin kūrybiškai. Mažieji tyrinėtojai stebi vis labiau savo rūbą nusimetančius medžius, o rūbo likučius beriančius ant drėgnos žemės. Įvairiaspalviais lapais nuklota žemė suteikia namus mažiesiems miškų gyvnūnėliams, tokiems kaip ežiukai. O po lietaus atsiradusios balos ne tik traukia jose pasitaškyti, bet ir skatina smalsučių klausimus – „Tai iš kur gi jos atsirado?“
Įvairiapusišku kūrybiškumu pasižyminčios STEAM pamokėlės vaikams neleidžia nuobodžiauti!

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA