Naujienos

NETRADICINIS DARŽELIO RYTMETIS INDĖNŲ TEMA

2021 Kovo 01d.

Kadangi darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais, tad vienas iš rytų įvyko indėnų tema. Vaikai papasakojo, kaip atrodo indėnai, kuo rengiasi, kokiame būste gyvena, koks gyvenimo būdas ir ką veikia. Vakai pasipuošę galvos papuošalais su plunksnomis patys tapo tikrais indėnais. Gavę užduotį – dekoruoti akmenėlius – džiaugėsi savo sukurtais puikiais darbeliais. Šypsenos ir noras daugiau kurti tokius grožius spindėjo vaikų akytėse.

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA