"Mano darželis" keičia pavadinimą | Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška ugdymo erdvė Vilniuje, kur vaikai pasaulį pažįsta per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

„Mano darželis” keičia pavadinimą

2021 Gegužės 24d.

„Mano darželis” keičia pavadinimą

Trijuose sostinės rajonuose – Jeruzalėje, Fabijoniškėse ir Antakalnyje – veikiantis privatus darželis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis „Vitlio darželis”. Pasak darželio steigėjos Vilmos Daugėlienės, naujasis pavadinimas yra ne tik žaismingas ir lengviau įsimenamas, bet ir prasmingai sujungia dvi ugdymo erdves – darželį ir Vitlio licėjų.

„Džiaugiamės šią vasarą pasitikdami maloniais pokyčiais, kurie, esame tikri, mus visus – ugdymo specialistus, tėvelius ir vaikus – įkvėps ir toliau drauge kurti bei puoselėti ugdymo erdvę, kurioje gera, saugu ir draugiška būti ir mokytis. Kartu šis naujasis pavadinimas nurodo mūsų auklėtiniams ir tolesnę kryptį – galimybę darželyje pradėtą pasaulio pažinimo kelią ir toliau sėkmingai tęsti mūsų licėjuje“, – sako Vilma Daugėlienė.

Ką reiškia „Vitlis“? Ugdymo specialistės teigimu, šis žodis apima ne tik pirmąsias tokių žodžių kaip „Vilnius“, „technologijos“ ir „inžinerija“ raides, bet kartu reiškia ir personifikaciją, kuriai buvo sukurta ir atskira legenda. Pasak šios legendos, Vitlis gali būti ir nykštukas, ir kamuolys su keista šukuosena, ir mažas spurdantis aitvaras. Vitlis keičia pavidalus ir gali pasiversti tuo, ko tą minutę trokšta vaikas.

Kartu su naujuoju darželio pavadinimu keičiasi ir jo vizualinė – logotipo – dalis, kurioje nuo šiol puikuosis trys spalvoti personažai, trys galimi Vitlio pavidalai: išradėjas, tyrinėtojas ir mokslininkas.

Pagal STEAM ugdymo kryptį ir unikalią šios krypties programą „Aš galiu būti išradėju!“ dirbantis darželis į grupes kviečia 1,5–6 metų vaikus.

Naujienos

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.