Naujas ERASMUS+ projektas: No art No innovation | Vitlio darželis

Naujas ERASMUS+ projektas: No art No innovation

2020 Rugsėjo 03d.

Įgyvendinamas naujas ERASMUS+ projektas: No art No innovation

2020 metais Mano darželis tapo Erasmus+ strateginių partnerysčių projekto No art, No innovation dalimi.

Projekte dalyvauja penkios Europos ikimokyklinės įstaigos: Mano darželis, Djecji vrtic Rijeka (Croatia), PU „NASA RADOST” (Serbia), Kindergarden 141 „Slaveykova polyana” (Bulgaria), Rīgas 272. pirmsskolas izglītības iestāde, Pērlīte (Latvia). Dalyviai 3–7 metų vaikai, pedagogai ir tėveliai.

Vitlio licėjus yra šio projekto partneriai. Šio projekto metu tyrinėsime inovacijų ir įvairaus meno ryšį.

Menas visada buvo dalis tarp naujų mokslo ir technikos atradimų. Kai keičiasi kūrinio, taigi ir pasaulio, suvokimo būdas. Pitagoro siekėjai pirmieji ištyrė matematinius ryšius, valdančius muzikos garsus, proporcijas, kuriomis grindžiami intervalai. Per visą žmonijos istoriją galima rasti ryšį tarp mokslo ir meno. Daugelis mokslininkų buvo menininkai ir atvirkščiai, kaip Leonardo Da Vinci, Einšteinas, Diureris ir kiti.

Šio projekto metu daugiausia dėmesio skirsime technologijų-STEM ir meno ryšiui.