Naujienos

MANO DARŽELIS STARTUOJA SU STEAM KRYPTIES UGDYMO PROGRAMA

2020 Rugsėjo 01d.

Nuo šių metų rugsėjo Mano darželyje pradedama vykdyti STEAM krypties ugdymo programa. Darželio pedagogai vasaros metu intensyviai ruošėsi naujiems mokslo metams, kurie prasidės taikant STEAM krypties metodus ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme. Pristatyti ugdymo planai, išklausyti seminarai, išbandytos priemonės. Vaikai kasdien dalyvaus mokslinių eksperimentų, technologijų, inžinerijos, meno, matematikos veiklose, per sensorinio ugdymo veiklas lavins pojūčius, mokysis dirbti komandose, bendradarbiauti. Vaikų gebėjimus stiprinsime pasitelkę Bee-bot bitutes, mokslinės laboratorijos priemones (pvz. pipetės, mėgintuvėliai, pincetai ir t.t.), gamtos objektus, buitinius prietaisus (pvz. svartyklės, termometras, maisto smulkintuvas ir t.t.). Nuo pat pirmųjų darželyje praleidžiamų dienų mažieji patirs įvairių veiklų, kurios ne ugdys akademinius gebėjimus, bet ir nuolatinį smalsumą aplinkai.

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA