DARŽELYJE PRADEDAMA VYKDYTI STEAM KRYPTIES UGDYMO PROGRAMA

2021 Sausio 11d.

„Mano darželis“ nuo šių metų rugsėjo mėn. startuoja su nauja STEAM ugdymo krypties programa „Aš galiu būti išradėju!“ Vaikų laukia įdomios, kūrybiškos ugdomosios veiklos, projektai, daug tyrinėjimo ir eksperimentų, saviraišką ir kūrybiškumą skatinančios inžinerijos pamokėlės bei daug kitų įdomių veiklų ir atradimų. Darželio pedagogai kruopščiai ruošiasi, mokosi ir projektuoja naujas veiklas ir idėjas kitiems mokslo metams. Didžiuojamės, jog Všį Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjaus STEAM krypties veikla įvertinta ir Briuselio STEM School Label ekspertų ir suteiktas tarptautinis STEM COMPETENT ženkliukas.