Naujienos

DARŽELYJE PRADEDAMA VYKDYTI STEAM KRYPTIES UGDYMO PROGRAMA

2021 Sausio 11d.

„Mano darželis“ nuo šių metų rugsėjo mėn. startuoja su nauja STEAM ugdymo krypties programa „Aš galiu būti išradėju!“ Vaikų laukia įdomios, kūrybiškos ugdomosios veiklos, projektai, daug tyrinėjimo ir eksperimentų, saviraišką ir kūrybiškumą skatinančios inžinerijos pamokėlės bei daug kitų įdomių veiklų ir atradimų. Darželio pedagogai kruopščiai ruošiasi, mokosi ir projektuoja naujas veiklas ir idėjas kitiems mokslo metams. Didžiuojamės, jog Všį Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjaus STEAM krypties veikla įvertinta ir Briuselio STEM School Label ekspertų ir suteiktas tarptautinis STEM COMPETENT ženkliukas.

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA