Naujienos

AUGU SVEIKAS KAIP RIDIKAS

2021 Vasario 23d.

„Mano darželis“ dalyvauja projekte „Augu sveikas kaip ridikas“, kurio tikskas ugdyti sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžius, kurti sveikatai palankią fizinę ir psichosocialinę aplinką.

Visų šių gudrybių mus mokė pats viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“, restorano „Telegrafas“ virtuvės šefas Audrius Goštautas. Smagios popietės metu, vaikai ne tik praturtino savo žinias,bet ir pagamino skanius vaisių bei daržovių kokteilius.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie puikios socialinės iniciatyvos, kuriančios sveiką ateitį!

Naujienos

Trijuose sostinės rajonuose veikiantis „Mano darželis“ šią vasarą keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Vitlio darželiu.

Daugiau

Mokydamiesi apie metų laikus vaikai atlieka eksperimentus su medžių lapais.

Daugiau

„Vitlio darželyje“ taikoma STEAM metodika, tačiau ką ši sąvoka reiškia.

Daugiau

Šiandien minima tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus mažuosius skaitytojus ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Daugiau

Trejų metų vaikų amžius dažnai apbūdinamas kaip pereinamasis. Tokio amžiaus vaikai labiau panašūs į keturmečius ir penkiamečius negu į dvimečius.

Daugiau

Tik tik tak – laikas tiksi… Tik tik tak – sekundės mirksi…

Daugiau

Darželio rytmečiai prasideda pokalbiais apie savaitės temą, pasisveikinimais, pirštukų mankštelėmis ir istorijų pasakojimais.

Daugiau
2021. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
SUTINKU PRIVATUMO POLITIKA