Vitlio darželio gimtadienis - vandenynas | Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška ugdymo erdvė Vilniuje, kur vaikai pasaulį pažįsta per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

Vitlio darželio gimtadienis – vandenynas

2022 Vasario 15d.

Vitlio darželio gimtadienis – vandenynas

Vasario 8 d. privataus darželio Vilniuje, „Vitlio darželis”, vaikai įvairiaspalvėmis žuvimis išpuoštame darželyje šventė darželio gimtadienį. Gimtadienio proga Hvaikus džiugino paslaptingų vandens gelmių, vandenyno tematika, vaikai pasipuošė vandens atspalvių drabužiais, aptarė ką galima pamatyti vandens gelmėse, kūrė bangas ir žuvytes. Fotografavosi prie foto sienelės ir keliavo žiūrėti edukacinio filmuko apie vandens gelmes sferiniame kine. Darželio grupės dovanų gavo knygelių. Sakė linkėjimus sau, draugams ir darželiui.

Vaikams buvo ugdomas suvokimas, kad gimtadienis gali būti švenčiamas be saldumynų. Gimtadienis – tai pramogos, linksmos veiklos, linkėjimų sakymas, naujų faktų, istorijų sužinojimas, buvimas su savo draugais.

Vaikai susipažino su įvairiomis spalvomis, jas įvardino ir pamatė, kas slepiasi vandens gelmėse. Mėgino tarti žuvų pavadinimus, pamatė kaip jos atrodo. Sakė linkėjimus sau, draugams ir darželiui. Ugdėsi smulkiosios motorikos įgūdžius, kūrybiškumą. Susipažino su naujomis technologijomis (sferiniu kinu).

Į pasaulį per žaidimą. TAPK VITLIU!

 

Naujienos

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.