Vitlio darželio 13-asis gimtadienis - Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška ugdymo erdvė Vilniuje, kur vaikai pasaulį pažįsta per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

Vitlio darželio 13-asis gimtadienis

2024 Kovo 18d.

Privatus Vitlio darželis kovo 6 d. triukšmingai atšventė savo 13-ąjį gimtadienį! Visa darželio bendruomenė – tyrinėtojai, išradėjai ir mokslininkai susitiko švęsti Vitlio gimtadienį pramogų parke „Adventica“.

Pramogų parko erdvė buvo pilna energijos – nuo mažiausio iki didžiausio šokinėjo ant batutų, žaidė įvairius žaidimus, o gimtadienio kulminacija – animatorių pasirodymas. Peliukai Mikiai su savo programa skatino šokti, dainuoti ir šėlti ne tik mažuosius, bet ir didžiuosius gimtadienio šventės dalyvius. Animatoriai pūtė balionus, darė tatuiruotes!

Šis gimtadienis tikrai išskirtinis ir ypatingas – vietoje torto skanavome keksiukus, o vaišių stalas buvo nukrautas sveikais užkandžiais – vaisiais, daržovėmis, tad pasistiprinti po šokdynių tikrai galėjo kiekvienas!

Gimtadienis jau praūžė, bet įspūdžiai dar pasiliko. Dėkojame visiems Vitlio bendruomenės nariams už kartu sukurtą jaukią atmosferą, dėkojame ir animatoriams, Peliukams Mikiams, kurie mažiesiems suteikė malonias emocijas.

Į pasaulį per žaidimą. TAPK VITLIU!

Naujienos

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.