Registracija į inovatyvų darželį Vilniuje | Vitlio darželis

Į pasaulį per žaidimą

Vitlio darželis – jauki ir šiuolaikiška ugdymo erdvė Vilniuje, kur vaikai pasaulį pažįsta per smagius žaidimus, drąsius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus.

Registracija į inovatyvų darželį Vilniuje

2022 Gegužės 09d.

Registracija į inovatyvų darželį Vilniuje

Registracija jau prasidėjo

Kviečiame vaikų tėvelius į individualius susitikimus Vitlio darželiuose.  Turėsite galimybę susipažinti su Vitlio darželio kryptimis, ugdymo organizavimu, popamokine veikla.

Vitlio darželis – privatūs darželiai Vilniuje, skatinantys vaikus tyrinėti, eksperimentuoti per patyrimą ir žaidimus, ugdantys kompetencijas bei gebėjimus, unikalios ST(R)EAM ugdymo programos pagalba. Vitlio privatūs darželiai įsikūrę Antakalnio, Jeruzalės ir Fabijoniškių rajonuose.

Kviečiame registruotis į individualų susitikimą. Registracijos forma: Spausti čia

 

Eksperimentuojame

Pasaulio pažinimas neįmanomas be eksperimentų. Robotukų konstravimas, galvosūkiai planšetėje, saviraišką ir meninius gebėjimus pabudinantis piešimas ant šviesos stalo, detalių dėliojimas, rūšiavimas, karpymas – tik dalis kūrybiškų priemonių, kurios lavina mažųjų smulkiąją motoriką, judesius ir pojūčius. O kur dar džiaugsmas, kuris aplanko sukonstravus, nupiešus, nulipdžius!

 

Žaidžiame

Tiesa paprasta – mokytis visada įdomiau žaidžiant. Tiek erdviame žaidimų kambaryje, tiek šėliojant kieme, netoli pievų ir miškelio. Bet kokiu oru. Žaidybiškos pramogos vaikams padeda informaciją geriau įsisavinti, lengviau suprasti sudėtingus dalykus bei, svarbiausia, kuria bendrystės jausmą, duoda pradžią draugystėms.

 

Kembridžo programa

Vitlio darželis yra akredituota pasaulyje pirmaujančios ir apie 10 000 mokyklų vienijančios tarptautinės Kembridžo ugdymo programos erdvė. Ką tai reiškia? Programa suteikia galimybę vaikams nuo 5 metų mokytis pagal aiškiai sudėliotą sėkmės kelią – nuo darželio iki mokyklėlės. Šiame kelyje mūsų mokytojai atsižvelgia į kiekvieno vaiko unikalumą ir poreikius, galias ir galimybes. Jie puoselėja aistrą mokymuisi ir pamažu ruošia „vitlius“ kitiems žinių etapams, kuriuos galima tęsti privačiame Vitlio licėjuje.

ℹ️ Daugiau informacijos el.paštu priemimas@vitliodarzelis.lt
ℹ️ Kviečiame registruotis į individualų susitikimą. Registracijos forma: Spausti čia
Į pasaulį per žaidimą. TAPK VITLIU!

Naujienos

2024. VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.