Kainos, priėmimas į privatų darželį Vilniuje | Vitlio darželis

Registruokitės ir gaukite pasiūlymą
Vitlio darželis – jauki, draugiška ir šiuolaikiška vieta smalsiems ir išradingiems svajotojams nuo 1,5 iki 6 metų.

Privatūs darželiai įsikūrę Vilniuje, gamtos apsuptuose Jeruzalės, Fabijoniškių ir Antakalnio rajonuose. Čia vaikai su pasauliu susipažįsta per interaktyvius žaidimus, planšetes, robotukus, piešimą ant šviesos stalo, įvairius eksperimentus ir praktinius tyrinėjimus. Tiek erdviame žaidimų kambaryje, tiek lauke – miškelio ir pievų apsuptyje. Bet kokiu oru.

Kodėl verta rinktis Vitlio darželį?

UGDYMO PRINCIPAI

VITLIO MOKYTOJAI

DARŽELIO APLINKA

MOKYMOSI PRIEMONĖS

INDIVIDUALUS DĖMESYS

GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Kainos

Darželių kainos

TIKRAS DARŽELINUKAS

470 Eur / mėn. + maitinimas

• 5 dienos per savaitę
  • Pusryčiai, pietūs, vakarienė (7.50 Eur / per dieną)

NEMIEGANTIS

380 Eur / mėn. + maitinimas
  • 5 dienos per savaitę
  • Pusryčiai ir pietūs (6.20 Eur / per dieną)
  • Ugdymas iki pietų

DAŽNAS LANKYTOJAS

430 Eur / mėn. + maitinimas
  • 4 dienos per savaitę
  • Pusryčiai, pietūs ir vakarienė (7.50 Eur / per dieną)

RETAS LANKYTOJAS

380 Eur / mėn. + maitinimas
  • 3 dienos per savaitę
  • Pusryčiai, pietūs ir vakarienė (7.50 Eur / per dieną)
  • Priemonės
  • Stojamasis mokestis 300 Eur.
  • Visiems pasirašiusiems trišalę sutartį su Licėjumi bei savivaldybe taikoma 120 eurų kompensacija.
  • Nuolaidos suteikiamos, jei Vitlio darželį lanko du ar daugiau brolių ir / ar seserų. Taikomos nuolaidos:
    • antrajam vaikui – 10%;
    • trečiajam ir visiems kitiems vaikams – 15%.

Maitinimas

Šviežia, sveika, maistinga ir skanu – tai darželio valgiaraščio pagrindas. Tikime, kad tinkamus mitybos įpročius svarbu formuoti nuo mažųjų dienų, todėl maitinimui skiriame ypatingą dėmesį. Skatiname vaikus susipažinti su įvairiais produktais, kurie svarbūs jų augančiam organizmui. Darželinukams, kurie yra alergiški, atsižvelgdami į tėvelių prašymus, sudarome specialų valgiaraštį.

Tėvų įspūdžiai ir atsiliepimai

Dėkui už Jūsų darbą, žinias ir šypseną.

Jūratė Patašienė

Visada labai laukiu komentarų apie Rapolo dieną. Man juos taip smagu skaityti, nes maži mano vaiko laimėjimai ir nuotykiai atrodo džiugesys ne tik mums, bet ir jums. Ačiū, kad kuriate tokį jausmą, ačiū, kad rūpinatės mūsų mažyliu su tokiu atsidavimu, esame be galo dėkingi.

Juta Kučiauskienė

Mokytoja visada su nuotaika ir šypsena, spinduliuojanti ramumu, apsupta vaikų, šiltai bendraujanti tiek su vaikais, tiek tėveliais. Esu rami, kad galiu palikti savo sūnų šiai mokytojai, nes galiu ja pasitikėti.

Ligita Balandienė

Lukas noriai eina į darželį ir visada džiaugiasi įdomiomis veiklomis! Linkime ir toliau taip šiltai bendrauti su vaikais bei niekada nepritrūkti entuziazmo ir empatijos.

Kristina Karaliūnė

Nuostabi auklėtoja, puikiai sutaria su Marku, labai iniciatyvi, kruopšti ir dėmesinga – vaikams yra labai daug ką išmokti, be to, puikiai valdo vaikus ir jų nuotaikas, moka prie kiekvieno prieiti.

Mindaugas G.

Ačiū už individualų dėmesį ir kūrybiškumą! Danieliui pamokos tikrai palieka įspūdį.

Agnė Lieguvienė

Labai malonu stebėti jūsų bendravimą su vaikais, atsidavimą ir rūpestį. Gera vaikus palikti darželyje, nes tikiu ir matau, kad Mokytoja iš didžiosios raidės.

Kristina Oleškevičienė

Mokytoja be galo energinga, kūrybinga ir pozityvi, gebanti sudominti bei įtraukti į veiklas ir patį mažiausią Vitliuką.

Justina Markauskė

Esame labai dėkingi už mokytojos darbą ir atsidavimą vaikams. Džiaugiamės matydami, kaip Domantas noriai eina į darželį ir tobulėja.

Ingrida Pocė

Nuostabus jausmas atsipalaiduoti ir dirbti, kai esu užtikrinta, jog mano vaikas saugus, mylimas, gerbiamas, mokomas ir skaniai pavalgęs.

Ačiū už visas jūsų organizuojamas veiklas, už stiprią ugdymo programą. Tikrai galvojau, ką galėčiau pasiūlyti papildomai, tačiau lyginant su kitais darželiais, kuriuos lanko draugų vaikai – mūsų vaikas ir taip pastoviai užimtas įdomiausiais dalykais.

Smagu, kad atrinkote puikias auklėtojas, visada jaučiu jų rūpestį, kai kažko reikia ar turi pastebėjimų – visada išsako, bendradarbiauja.

Mama Evelina Gailė

Esame labai patenkinti viso Jūsų kolektyvo darbu ir ugdymo kokybe. Tikrai ir toliau lankysime šį darželį.

Mama Vaida Budreikienė

Domantui labai patinka mokytojos ir noriai būna darželyje. Džiaugiamės, kad sūnus puikiai priprato prie darželio ir jame jaučiasi puikiai.

Mama Dovilė Paulauskaitė

Mes labai patenkinti Vitlio darželiu, mokytojomis ir viskuo ką ir kaip Jūs organizuojate.

Tėtis Andrej Salnikov