Privatus darželis Vilniuje, privatus vaikų darželis | Vitlio darželis

TAPK VITLIU

Kodėl verta rinktis Vitlio darželį?

UGDYMO PRINCIPAI

VITLIO MOKYTOJAI

DARŽELIO APLINKA

MOKYMOSI PRIEMONĖS

INDIVIDUALUS DĖMESYS

GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Vitlis – tai privatus darželis Vilniuje. Vieta, kurioje prasideda sėkmingo kelio pradžia. Namus primenanti aplinka čia kiekvienam leidžia jaustis saugiai ir drąsiai žengti pažinimo keliu. Ugdome asmenybes ir padedame atverti joms duris, už kurių laukia neribotos galimybės.

Ugdome būsimus lyderius ir išradėjus

Privatus Vitlio darželis Vilniuje išsiskiria unikalia STEAM ugdymo programa. Pasitelkiant šiuolaikines technologijas (planšetinius kompiuterius, robotus ir kitus inovatyvius sprendimus) semiamės žinių ir ugdome būsimus kūrėjus, lyderius ir išradėjus. Ugdome asmenybes, kurių akyse dega smalsumas ir drąsa kurti.

Jaukioje darželio aplinkoje kasdien skleidžiasi atradimo džiaugsmas, nes mažųjų dienos kupinos eksperimentų ir edukacinių žaidimų. Nuolat semiamės žinių per praktinius užsiėmimus ir asmenines patirtis. Tyrinėjame ir atrandame, kad pajaustume žinių prasmę. Suprantame, kad kelias į sėkmę gali būti vingiuotas, todėl nebijome suklysti, o suklupę atsistoti ir su šypsena žengti toliau.

Mokytojai, kuriuos myli vaikai

Pedagogai čia ne tik moko, bet ir klausosi, todėl kiekvienas vaikas yra girdimas, o jo individualūs gebėjimai – matomi ir puoselėjami. Mums svarbios ne tik žinios, bet ir emocinė gerovė, todėl kiekvienas čia tobulėja jam priimtinu tempu.

Siekiame, kad kiekvienas vaikas būtų pastebėtas, todėl ugdymą organizuojame tik mažomis grupelėmis. Tai pedagogams leidžia užmegzti artimą ryšį su kiekvienu vaiku, todėl į mokytojus jie žvelgia kaip į draugus, su kuriais sieja abipusė pagarba ir pasitikėjimas.

Visada žinosite, kaip jam sekasi

Darželis – tai pirmoji stotelė vaiko gyvenimo kelyje, kai iš saugaus tėvų glėbio dar nedrąsiu žingsniu tenka žengti į nenuspėjamą pasaulį. Rinkdamiesi privatų Vitlio darželį, galėsite būti tikri, kad kasdien sulauksite grįžtamojo ryšio – daugiau nereikės nerimauti nežinioje, svarstant, kaip sekasi jūsų mažyliui. Apie ugdymo procesą ir iššūkius, jei tik tokių kils, būsite informuoti iškart.

Sėkmingo kelio pradžia

Šilti ir profesionalūs mokytojai, inovatyvi mokymo programa ir jauki aplinka – puiki galimybė statyti tvirtus pamatus sėkmingai jūsų vaikų gyvenimo pradžiai. Tad kviečiame jų ugdymą patikėti mums, o mes su nuoširdžiu rūpesčiu lydėsime juos pažinimo keliu.

Privatūs Vitlio darželiai Vilniuje yra įsikūrę Jeruzalės, Fabijoniškių ir Antakalnio rajonuose. Mūsų darželiuose laukiami mažyliai nuo 1,5 iki 6 metų. Vyresnius vaikus kviečiame tęsti pažinimo kelionę Vitlio licėjuje, kur toliau ugdome smalsumą, leidžiame skleistis kūrybiškumui ir skatiname drąsą eksperimentuoti.