Ugdymas

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

(Lietuvių) Ugdymo principai

(Lietuvių) Eksperimentuojame
(Lietuvių) Žaidžiame
(Lietuvių) Kembridžo programa
(Lietuvių) Eksperimentuojame

(Lietuvių) Pasaulio pažinimas neįmanomas be eksperimentų. Robotukų konstravimas, galvosūkiai planšetėje, saviraišką ir meninius gebėjimus pabudinantis piešimas ant šviesos stalo, detalių dėliojimas, rūšiavimas, karpymas – tik dalis kūrybiškų priemonių, kurios lavina mažųjų smulkiąją motoriką, judesius ir pojūčius. O kur dar džiaugsmas, kuris aplanko sukonstravus, nupiešus, nulipdžius!

(Lietuvių) Žaidžiame

(Lietuvių) Tiesa paprasta – mokytis visada įdomiau žaidžiant. Tiek erdviame žaidimų kambaryje, tiek šėliojant kieme, netoli pievų ir miškelio. Bet kokiu oru. Žaidybiškos pramogos vaikams padeda informaciją geriau įsisavinti, lengviau suprasti sudėtingus dalykus bei, svarbiausia, kuria bendrystės jausmą, duoda pradžią draugystėms.

(Lietuvių) Kembridžo programa

(Lietuvių) Vitlio darželis yra akredituota pasaulyje pirmaujančios ir apie 10 000 mokyklų vienijančios tarptautinės Kembridžo ugdymo programos erdvė. Ką tai reiškia? Programa suteikia galimybę vaikams nuo 5 metų mokytis pagal aiškiai sudėliotą sėkmės kelią – nuo darželio iki mokyklėlės. Šiame kelyje mūsų mokytojai atsižvelgia į kiekvieno vaiko unikalumą ir poreikius, galias ir galimybes. Jie puoselėja aistrą mokymuisi ir pamažu ruošia „vitlius“ kitiems žinių etapams, kuriuos galima tęsti privačiame Vitlio licėjuje.

2021. (Lietuvių) VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus. Visos teisės saugomos.
(Lietuvių) Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymai šioje svetainėje būtų patogesni. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio privatumo politika.
(Lietuvių) SUTINKU (Lietuvių) PRIVATUMO POLITIKA